Márciusi versenyeredményeink

“A tehetség mögött köznapi szavak rejlenek: szorgalom, szeretet, szerencse, de mindenekelőtt a kitartás.” /James Arthur Baldwin/

Eredményesen szerepeltek tanulóink a márciusi megmérettetéseken:

Március 14-èn rendezte meg a Kerènyi György Művèszeti Iskola a III. “Helyièrtèk” kèpzőművèszeti verseny megyei fordulóját. Iskolánk tanulói számos arany ès ezüstfokozattal tértek haza.

A rábatamási iskola Móra-napi  prózamondó versenyén is jól szerepeltek diákjaink: Bojnár Zsombor, Nagy Dorina, Lamperth Linda, Molnár Franciska Katalin, Tóth Jázmin, Ravasz Ramóna.

I.helyezést ért el Bojnár Zsombor, az 1-2.osztályos kategóriában.
II. helyezést ért el Tóth Jázmin, a 3-4.osztályos kategóriában.
XVII. Barsi Ernő vármegyei népdaléneklési minősítő versenyen Zok Vigh Napsugár Lídia ezüst minősítést, Tóth Kiara Viktória arany minősítést értek el.
A Kónyi népdalkör tagjai (Zok Vigh Napsugár Lídia, Tóth Kiara Viktória, Horváth Zoé, Németh Luca, Szalai Réka, Lukács Anna, Lamperth Linda, Tóth Jázmin) arany minősítésben részesültek.