Diákok

1. osztály

Osztályfőnök: Halász Angelika

  1. Balaskó Szonja
  2. Coman Antónia
  3. Csonka Noel Patrik
  4. Horváth Kristóf
  5. Horváth Léna
  6. Horváth Medox
  7. Király Boglárka
  8. Kókai Ákos Noel
  9. Kósa Ádám
  10. Lukács Luca
  11. Nagy Csanád Imre
  12. Papp Bence
  13. Sági Csenge
  14. Soós Karolina
  15. Stipsics Csongor
  16. Szalai Zoárd Zoltán
  17. Szarka Zsanett
  18. Takács Hanna
  19. Tóth Zselyke
  20. Visi Kíra

 

 

2. osztály

Osztályfőnök: Ágostonné Albrecht Éva

  1. Bérchegyi Larion Róbert
  2. Czakó Bence
  3. Czakó Hanna
  4. Csonka Kevin
  5. Dani Zalán
  6. Horváth Kevin
  7. Horváth Lénárd
  8. Horváth Lili Anna
  9. Horváth Szonja
  10. Kajtár Boglárka
  11. Kiss Bendegúz Mihály
  12. Kondor István
  13. Konrád Léna Boglárka
  14. Kovacsics Áron
  15. Merényi Liliána
  16. Nagy Bianka
  17. Némethi Zsófia
  18. Németh Vitéz Izabella
  19. Szöllősi Alex Botond
  20. Tankó András

 

3. osztály

Osztályfőnök: Varga Katalin

  1. Boda Cintia
  2. Czigle Zalán János
  3. Csonka Tamás
  4. Ferenczy Gyenes Botond
  5. Gulyás Nóra
  6. Karácsony Dávid
  7. Kiss Lóránt
  8. Kiss Márk
  9. Kormos Dóra
  10. Kovács Lázár
  11. Martonosi Zsaklin
  12. Nagy Boldizsár
  13. Németh Adrián
  14. Orosz Gergő
  15. Papp Kármen
  16. Rácz Ramóna
  17. Régensburger Krisztofer
  18. Sági Csongor
  19. Samu Alexandra
  20. Schvábli Rubina
  21. Győrvári Dominik
  22. Valent Dorina
  23. Varga Viktória
  24. Zsolnai Paulina

4. osztály

Osztályfőnök: Heves Zoltánné

  1. Balaskó Ádám
  2. Coman Krisztián
  3. Csapó Dominik
  4. Dömötör Ábel
  5. Dömötör Richárd
  6. Erőss Barbara
  7. Házas Lili
  8. Horváth Rebeka
  9. Kovács Doroti
  10. Kovács Elizabet
  11. Kovács René
  12. Máté Balázs
  13. Meleg Ádám
  14. Nagy Kevin
  15. Pátka Márk
  16. Schmidt Bendegúz
  17. Szabó Eszter
  18. Szabó Mária
  19. Szabó Mirella
  20. Szalai Áron
  21. Valent Lili
  22. Varga Nóra

5. osztály

Osztályfőnök: Horváth Ákos

  1. Balázs Anna
  2. Berki Adrián
  3. Berki Kristóf
  4. Csonka Letícia
  5. Dömötör Zalán
  6. Giczi Patrik
  7. Horváth Alex
  8. Horváth Krisztina Anna
  9. Horváth Rebeka
  10. Kertai Lolita Anna
  11. Kulicskó Laura
  12. Németh Panka
  13. Nuser Nóra Hanna
  14. Pápai Noel
  15. Papp Ármin Zoltán
  16. Rácz Balázs
  17. Schmidt Gergő Dániel
  18. Szabados Márk Szilárd
  19. Szabó Bence Bendegúz
  20. Tankó Ádám
  21. Trinkely Alex Norbert
  22. Varga Marcell
  23. Végh Hajnalka

6. A osztály

Osztályfőnök: Pölöskei Lászlóné

  1. Ágoston Gréta
  2. Dömötör Rajmund
  3. Dömötör Roxána Rebeka
  4. Győry Réka
  5. Haszonics Alex
  6. Horváth Anna
  7. Nemes Anna Dalma
  8. Németh Alexa
  9. Németh Zoé Éva
  10. Szabó Imre Márk
  11. Szabó Mercédesz
  12. Szalai Tamás
  13. Takács Donát
  14. Varga Dániel
  15. Varga Liliána

6.B. osztály

Osztályfőnök: Czeglédiné Karai Erika

  1. Bencze György
  2. Boda Dominik
  3. Dombi Csaba
  4. Káldi Napsugár
  5. Knoll Barbara
  6. Kovács Réka
  7. Medovarszki Nikolett
  8. Molnár Tamás József
  9. Nagy Kristóf
  10. Németh Laura Zoé
  11. Németh Péter
  12. Pápai Melinda
  13. Polák Dávid
  14. Szabó Milán Tamás
  15. Tóth Máté József

 

7. osztály

Osztályfőnök: Tóth Zsuzsanna

  1. Bári Krisztina
  2. Czakó Anna Mária
  3. Csonka Gergő
  4. Dénes Jázmin
  5. Dombi Rebeka
  6. Dömötör Karina
  7. Gaál Milán
  8. Horváth Dalma
  9. Horváth Dóra
  10. Horváth Martin
  11. Kendrella Balázs Erik
  12. Kiss Márkó László
  13. Kocsis Márton
  14. Kovács Roland
  15. László Dániel
  16. Molnár Ferenc
  17. Nagy Nikolett Anikó
  18. Németh Emma
  19. Németh Flórián
  20. Némethi Áron
  21. Rácz Bálint
  22. Rácz Réka
  23. Rebenek Milán
  24. Szabó Adrián Róbert
  25. Szabó Anna Karolina
  26. Szabó Zoltán
  27. Takács Bálint Bence

8. A osztály

Osztályfőnök: Völcseyné Judi Annamária

  1. Csapó Dániel
  2. Esztergályos Léna
  3. Fekete Barnabás
  4. Karácsony Noémi
  5. Kiss Viktória Anna
  6. Kovács Zsófia
  7. Meleg Ábel
  8. Németh Ákos
  9. Orosz Anett
  10. Polák Natasa
  11. Tárkányi Gábor
  12. Varga Hanna
  13. Varga Kitti Csilla
  14. Vilk Gréta

8.B. osztály

Osztályfőnök: Gondiné Főző Ildikó

  1. Erdélyi Viktória
  2. Horváth Lilla
  3. Kiss Anna Valéria
  4. Kókai Arnold
  5. Laux Lilien
  6. Nuser Máté
  7. Pőcze Dániel
  8. Rácz Bence
  9. Rácz Dániel
  10. Sárközi Rómeó
  11. Szalai Dzsenifer
  12. Tóth Sándor Miklós
  13. Turi Dorka
  14. Varga Dominik