Diákok

1. osztály

 

Osztályfőnök: Ágostonné Albrecht Éva

1. Kondor István
2. Kajtár Boglárka
3. Németh Vitéz Izabella
4. Kiss Bendegúz Mihály
5. Csonka Kevin
6. Horváth Lénárd
7. Merényi Liliána
8. Horváth Szonja
9. Tankó András
10. Németh Zsófia
11. Horváth Kevin
12. Szöllősi Alex Botond
13. Kovacsics Áron
14. Czakó Hanna
15. Czakó Bence
16. Horváth Lili Anna
17. Konrád Léna Boglárka
18. Nagy Bianka
19. Dani Zalán

2. osztály

 

Osztályfőnök: Varga Katalin

1. Boda Cintia
2. Czigle Zalán János
3. Csonka Tamás
4. Ferenczi Gyenes Botond
5. Gyulyás Nóra
6. Karácsony Dávid
7. Kiss Lóránt
8. Kiss Márk
9. Kormos Dóra
10. Kovács Lázár
11. Martonosi Zsaklin
12. Nagy Boldizsár
13. Németh Adrián
14. Orosz Gergő
15. Papp Kármen
16. Rácz Ramóna
17. Régensburger Krisztofer
18. Samu Alexandra
19. Sági Csongor
20. Schvábli Rubina
21. Győrváry Dominik
22. Valent Dorina
23. Varga Viktória
24. Zsolnai Paulina

3. osztály

 

Osztályfőnök: Hevesi Zoltánné

1. Balaskó Ádám Milán
2. Csapó Dominik Pál
3. Dömötör Ábel
4. Dömötör Richárd Dániel
5. Erőss Barbara
6. Házas Lili
7. Horváth Rebeka
8. Kovács Doroti Lívia
9. Kovács Elizabet
10. Kovács René
11. Máté Balázs
12. Meleg Ádám
13. Nagy Kevin
14. Pátka Márk
15. Schmidt Bendegúz
16. Szabó Mária
17. Szabó Mirella Tünde
18. Szabó Eszter
19.Szalai Áron
20. Valent Lili
21.Varga Nóra

4. osztály

 

Osztályfőnök: Somogyi Zsoltné

1. Alasztics Levente
2. Balázs Anna
3. Csonka Letícia
4. Berki Adrián
5. Dömötör Zalán
6. Giczi Patrik
7. Horváth Alex
8. Horváth Krisztina Anna
9. Horváth Rebeka
10. Kertai Lolita Anna
11. Kulicskó Laura
12. Nuser Nóra Hanna
13. Németh Panka
14. Pápai Noel
15. Papp Ármin Zoltán
16. Rácz Balázs
17. Schmidt Gergő Dániel
18. Szabados Márk Szilárd
19. Szabó Bence Bendegúz
20. Tankó Ádám
21. Trinkely Alex Norbert
22. Varga Marcell
23. Végh Hajnalka
24. Mailat András Oszkár

5.A. osztály

 

Osztályfőnök: Pölöskei Lászlóné

  1. Ágoston Gréta
  2. Dömötör Rajmund
  3. Dömötör Roxána Rebeka
  4. Győry Réka
  5. Haszonics Alex
  6. Horváth Anna
  7. Nemes Anna Dalma
  8. Németh Alexa
  9. Németh Zoé Éva
  10. Szabó Imre Márk
  11. Szabó Mercédesz
  12. Szalai Tamás
  13. Takács Donát
  14. Varga Dániel
  15. Varga Liliána

5.B. osztály

 

Osztályfőnök: Czeglédiné Karai Erika

  1. Boda Dominik Lajos
  2. Káldi Napsugár
  3. Knoll Barbara
  4. Dombi Csaba
  5. Nagy Kristóf
  6. Kovács Réka
  7. Németh Laura Zoé
  8. Pápai Melinda
  9. Polák Dávid
  10. Szabó Milán Tamás
  11. Tóth Máté József
  12. Németh Péter
  13. Bencze György Márton

6. osztály

 

Osztályfőnök: Tóth Zsuzsanna

1. Bári Krisztina
2. Czakó Anna Mária
3. Csonka Gergő
4. Démes Jázmin
5. Dombi Rebeka
6. Dömötör Karina
7. Gaál Milán
8. Horváth Dalma
9. Horváth Dóra
10. Horváth Martin
11. Kiss Márkó László
12. Kocsis Márton
13. Kovács Roland
14. Kovács Boglárka
15. László Dániel
16. Nagy Nikolett Anikó
17. Némethi Áron
18. Németh Emma
19. Németh Flórián
20. Rácz Bálint
21. Rácz Réka
22. Rebenek Milán
23. Szabó Adrián Róbert
24. Szabó Anna Karolina
25. Szabó Zoltán
26. Takács Bálint Bence
27. Kendrella Balázs Erik

7.A. osztály

 

Osztályfőnök: Völcseyné Judi Annamária

  1. Csapó Dániel
  2. Esztergályos Léna
  3. Fekete Barnabás
  4. Karácsony Noémi
  5. Kovács Zsófia
  6. Kovács Vanda
  7. Meleg Ábel
  8. Németh Ákos
  9. Orosz Anett
  10. Polák Natasa
  11. Tárkányi Gábor
  12. Varga Hanna
  13. Varga Kitti csilla
  14. Vilk Gréta

7.B. osztály

 

Osztályfőnök: Gondiné Főző Ildikó

  1. Erdélyi Viktória
  2. Horváth Lilla
  3. Kiss Anna Valéria
  4. Kókai Arnold
  5. Laux Lilien
  6. Nuser Máté
  7. Pőcze Dániel
  8. Rácz Bence
  9. Rácz Dániel
  10. Szalai Dzsenifer
  11. Tonomár Laura
  12. Tóth Sándor Miklós
  13. Turi Dorka
  14. Varga Dominik

8. osztály

 

Osztályfőnök: Horváth Ákos

1. Ágoston Kevin
2. Balogh Zsófia
3. Bence Boglárka Flóra
4. Csapó Rebeka
5. Csikai Fanni
6. Csikai Gergő
7. Csikai László
8. Domoszlai Bianka
9. Dömötör Viktória
10. Farkas Beatrix
11. Gecsei Fruzsina
12. Horváth Attila
13. Horváth Lilla Rafaéla
14. Illés Hanna Éva
15. Kirkósa Gergely
16. Krokker Liliána Bettina
17. Kluiber Gergő
18. Kovács Richárd
19. László Csaba
20. Németh Dávid
21. Nyári Gergely Ádám
22. Oláh Botond
23. Ominger Klaudia
24. Ominger Nikolett Dorina
25. Pátka Patrik
26. Polák Arnold
27. Rácz Szabina
28. Tárkányi Norbert
29. Trinkely Trisztán Károly
30. Visi Petra