Diákok

1. osztály

Osztályfőnök: Ágostonné Albrecht Éva

  1. Berki Bertalan
  2. Bokor László
  3. Csonka Borisz
  4. Döme Dóra Magdolna
  5. Hajós Szabolcs
  6. Hegedüs Csenge
  7. Hordós Hunor
  8. Horváth Viktória
  9. Horváth Zoé
  10. Kiss Kevin
  11. Lamperth Linda
  12. Lukács Anna
  13. Nagy Elizabet
  14. Nagy Fruzsina Flóra
  15. Németh Luca
  16. Pálffy Laura
  17. Pityer Dávid József
  18. Reiszer Dorina
  19. Pongrácz Emília Lara
  20. Szabó Huba Attila
  21. Szalai Réka Andrea
  22. Tóth Bence

 

 

2.a osztály

Osztályfőnök: Varga Katalin

  1. Bagó Fanni
  2. Czigle Hunor
  3. Écsi Dániel
  4. Hadvári Hanna
  5. Horváth Kincső
  6. Horváth Milán
  7. Kiss Noémi
  8. Mező Kornél
  9. Nagy Bianka
  10. Pintér Petra
  11. Reiszer Dorina
  12. Sági Ádám
  13. Szalai Gabriella Zoé
  14. Tóth Jázmin
  15. Tóth Vanda

 

2.b osztály

Osztályfőnök: Hevesi Zoltánné

  1. Boros Levente
  2. Csizmadia Lara
  3. Csonka Léna
  4. Erőss Ádám
  5. Frühwirt Benett
  6. Horváth Zsombor László
  7. Kovacsics Jázmin
  8. Lambert Zalán
  9. Máté Nóra
  10. Molnár Franciska Katalin
  11. Nagy Balázs
  12. Nagy Konor Lionel
  13. Németh-Vitéz Elizabet
  14. Pethő Csenge
  15. Tóth Hanga

3. osztály

Osztályfőnök: Máté-Czigle Orsolya

  1. Balogh Eszter
  2. Bérchegyi Benjamin Noel
  3. Bíró Flóra
  4. Bokor Zoltán
  5. Fényes Balázs
  6. Hantos Gergő
  7. Harsányi Bence
  8. Hordós Bulcsú
  9. Horváth Luca Márta
  10. Horváth Noel
  11. Hüsse-Kiss Vita
  12. Kádas Dániel
  13. Kiss Dominik
  14. Kluiber Csongor
  15. Konczos Levente
  16. Konrád Hanna Írisz
  17. Kormos Dávid
  18. Kormos Péter
  19. Lukács Gábor Bálint
  20. Nyári Kitti
  21. Pállfy Ábel
  22. Prém Botond
  23. Szabó Szilárd
  24. Szalai Gergő
  25. Szalai Máté
  26. Tóth Ádám
  27. Tóth Gábor Milán

4. osztály

Osztályfőnök: Halász Angelika

  1. Balaskó Szonja
  2. Coman Antónia
  3. Csonka Noel Patrik
  4. Écsi Enikő
  5. Eőri Leila
  6. Horváth Kristóf
  7. Horváth Léna
  8. Horváth Medox
  9. Király Boglárka
  10. Kókai Ákos Noel
  11. Kósa Ádám
  12. Lenzsér Benedikt
  13. Lukács Luca
  14. Nagy Csanád Imre
  15. Papp Adrián Martin
  16. Papp Bence
  17. Perl Kevin
  18. Sági Csenge
  19. Soós Karolina
  20. Szalai Zoárd Zoltán
  21. Szarka Zsanett
  22. Takács Hanna
  23. Tóth Zselyke
  24. Visi Kíra

6. osztály

Osztályfőnök: Völcseiné Judi Annamária

  1. Boda Cintia
  2. Czigle Zalán János
  3. Csonka Tamás
  4. Gulyás Nóra
  5. Győrvári Dominik
  6. Karácsony Dávid
  7. Kiss Lóránt
  8. Kiss Márk
  9. Kormos Nóra
  10. Martonosi Zsaklin
  11. Nagy Boldizsár
  12. Németh Adrián
  13. Orosz Gergő
  14. Papp Kármen
  15. Rácz Ramóna
  16. Régensburger Krisztofer
  17. Sági Csongor
  18. Samu Alexandra
  19. Sándor Boglárka Teréz
  20. Schvábli Rubina
  21. Valent Dorina
  22. Varga Viktória
  23. Zsolnai Paulina

5. osztály

Osztályfőnök: Czeglédiné Karai Erika

  1. Bérchegyi Larion Róbert
  2. Czakó Bence
  3. Czakó Hanna
  4. Csonka Kevin
  5. Dani Zalán István
  6. Horváth Kevin
  7. Horváth Lénárd
  8. Horváth Lila Anna
  9. Horváth Szonja
  10. Kajtár Boglárka
  11. Kiss Bendegúz Mihály
  12. Kondor István
  13. Konrád Léna Boglárka
  14. Kovacsics Áron
  15. Merényi Liliána
  16. Molnár Ilona Viktória
  17. Molnár Zsolt Vince
  18. Nagy Bianka
  19. Némethi Zsófia
  20. Németh-Vitéz Izabella
  21. Szöllősi Alex Botond
  22. Tankó András
  23. Tripke Alma Elina
  24. Váradi Boglárka Gerda

7. osztály

Osztályfőnök: Gondiné Főző Ildikó

  1. Balaskó Ádám Milán
  2. Cinanó Mihály
  3. Coman Krisztián
  4. Csapó Dominik Pál
  5. Dömötör Ábel
  6. Dömötör Richárd Dániel
  7. Erőss Barbara
  8. Hajós Dorina
  9. Házas Lili
  10. Horváth Rebeka
  11. Kovács Doroti Lívia
  12. Kovács Elizabet
  13. Kovács René
  14. Máté Balázs
  15. Meleg Ádám
  16. Nagy Kevin
  17. Pátka Márk
  18. Schmidt Bendegúz
  19. Szabó Eszter
  20. Szabó Gergő
  21. Szabó Mária
  22. Szabó Mirella Tünde
  23. Szalai Áron
  24. Tripke Lotte Leonore
  25. Valent Lili
  26. Varga Nóra

8. osztály

Osztályfőnök: Horváth Ákos

  1. Balázs Anna
  2. Berki Adrián
  3. Berki Kristóf
  4. Csonka Letícia
  5. Dömötör Zalán
  6. Giczi Patrik
  7. Horváth Alex
  8. Horváth Krisztina Anna
  9. Horváth Rebeka
  10. Kertai Lolita Anna
  11. Kulicskó Laura
  12. Németh Panka
  13. Nuser Nóra Hanna
  14. Pápai Noel
  15. Papp Ármin Zoltán
  16. Polák Dávid
  17. Rácz Balázs
  18. Schmidt Gergő Dániel
  19. Szabados Márk Szilárd
  20. Szabó Bence Bendegúz
  21. Tankó Ádám
  22. Trinkely Alex Norbert
  23. Váradi Bálint Erhard
  24. Varga Marcell
  25. Végh Hajnalka